Wyszukaj firmę w bazie...

Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Dane kontaktowe

Opis działalności

Nasze Studio zostało założone w 2006 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w implantologii jak i wykonywaniu protez zębowych. Zabiegi wykonujemy s z ogromną starannością i dokładnością w współpracy z pacjentem. Stosujemy najnowsze światowe technologie i materiały. Wykonujemy dokumentację foto graficzną na życzenie klienta dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne a wykonane były z najlepszych materiałów wiodących firm. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika. Umawiamy się telefonicznie w dogodnym dla pacjenta czasie. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez.
Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac stomatologicznych. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez. Zapraszamy państwa do naszej siedziby na Starym Mieście w Gdańsku.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/portal-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 2.3/10 (8 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: