Wyszukaj firmę w bazie...

Formoteka

Dane kontaktowe

Opis działalności

Litery 3D to teraz najczęstsza forma reklamy wizualnej stosowana na polskich miastach jednakże w pytaniach niezwykle często powtarza się dużo pomyłek związanych z poprawnym rozpoznawaniem wersji litery reklamowej.
Nie są to produkty bardzo skomplikowane więc wystarczy zapoznań kilka specyficznych właściwości aby właściwie poznać z jaką grupą produktu mamy do czynienia lub o jaki chcemy zapytać.
Rodzaje Liter reklamowych:
Litery z plexi gdzie rama czyli bok to zazwyczaj płytka z pleksy szerokości 8 lub 10 cm ukształtowany typowo pod produkcję tego rodzaju rozwiązań. W tym literze przestrzennej podświetla się front gdzie może być nadruk lub litery.
Litery podświetlane z plexigdzie główną część stanowi puszka z wyginanej pod kątem prostym płyty kompozytowej DIBOND lub DILITE w której wyfrezowane jest logo czyli część podświetlona. Litera przestrzenna ten oprócz czoła czyli kształtu z płyty kompozytowej zbudowany jest również z pleców na :której montowane jest oświetlenie. Nasza firma stosuje zawsze do każdego rodzaju liter podświetlanych diody LED. W takim przypadku podświetlona jest tylko otwór frezowany. Lico nie jest podświetlone.
Litery 3D w całości wykonane z plexi w których przód i boki wykonane są z pojedynczego kawałka giętej plexi białej 3 mm, i tyłu reklamy na których zamontowane jest źródło podświetlenia. W tym rozwiązaniu świeci przód i boki reklamy, nietypowym rozwiązaniem jest zastosowanie w tym rozwiązaniu folii typ stoplight na froncie i bokach.
Formoteka jest producentem liter podświetlanych każdego z wyżej opisanych reklam.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 3.2/10 (67 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Formoteka

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: