Wyszukaj firmę w bazie...

Allure

Dane kontaktowe

Opis działalności

Allure to firma, której usługi skupiają się na oferowaniu kobietom oryginalnych i atrakcyjnych ozdób na głowę. Typy ozdób, jakie można dostać, to między innymi woalki, toczki, kapelusze czy ozdobne opaski. Każda z ozdób wykonywana jest na specjalne zamówienie klientki.

Dzięki temu, iż ozdoby na głowę wykonywane są na zamówienie, toczek/ opaska mogą zostać dopasowane do kreacji klientki oraz do okazji.

Klient ma możliwość wyboru w kwestii typu ozdoby, jego koloru oraz materiału. Materiały i dodatki, jakie stosowane są do produkcji woalek lub toczków, cechują się najwyższą jakością.

Poza pojedynczymi zamówieniami, mogą Państwo zdecydować się także na zestaw usług, w których skład wchodzą wykonanie fryzury i makijażu na różne okazje.

Akcesoria oferowane przez firmę Allure mogą zostać użyte na okazje takie jak wesele, bankiet, rozdanie nagród oraz wiele innych.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/portal-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 2.0/10 (7 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Allure

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: