Wyszukaj firmę w bazie...

Kurort Agnes

Dane kontaktowe

Opis działalności

Kurort Agnes to przepiękny pensjonat położony w malowniczej części Kudowy Zdrój, która to stale przyciąga turystów do podziwiania pięknych krajobrazów oraz oddychania świeżym górskim powietrzem.

Kurort powstał już w latach 80 XX wieku, gdzie mieścił się dawniej klasztor Karmelitanów, co dodatkowo zachęca do odwiedzenia jednego z najstarszych Sudeckich Uzdrowisk.

Pensjonat oferuje aż 69 miejsc noclegowych w wysokim standardzie z szeregiem udogodnień, które umilą wypoczynek przyjezdnym.

Dodatkowo kurort oferuje śniadania oraz obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu, by każdy mógł zaspokoić głód, by nabrać sił do wędrówek po zielonych terenach miasta.

Dodatkowo kurort posiada bezpłatny parking dla gości, windę, miejsce do zabawy dla dzieci oraz plac zabaw, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pensjonatu na stronie internetowej.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/portal-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Kurort Agnes

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: