Wyszukaj firmę w bazie...

IMS S.A.

Dane kontaktowe

Opis działalności

Grupa IMS jest niekwestionowanym liderem na rynku marketingu sensorycznego. Jako jedna z nielicznych firm w segmencie marketingu, w 2016 r. osiągnęła lepsze od nawet najbardziej optymistycznych prognoz wyniki sprzedaży, uzyskując wskaźnik EBITDA na poziomie 10, 9mln zł. Spółka z powodzeniem działa na rynku zarówno Polskim, jak i Europejskim już od ponad 16 lat, oferując tym samym najwyższy poziom świadczenia usług poparty bogatym doświadczeniem. Najlepszym świadectwem wiarygodności i rzetelności IMS jest fakt, że nieco ponad 50% przychodów firmy pochodzi od stałych, nierzadko wieloletnich kontrahentów, których zadowolenie zawsze stało na pierwszym miejscu w hierarchii funkcjonowania firmy. Głównym fundamentem działania IMS są usługi mediowe, które należy rozumieć jako stacjonarna sprzedaż reklamy, głównie w galeriach handlowych.
Spółka IMS, angażując się w świat mody, jest partnerem tytularnym IMS Warsaw Fashion Street. Od września ubiegłego roku, IMS S. A. jest właścicielem 86, 4% udziałów spółki Mood Factory.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/portal-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 3.3/10 (12 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

IMS S.A.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: